Dodane 6 miesięcy dni temu

Zakres obowiązków: montaż instalacji wod-kan, montaż instalacji grzewczych montaż instalacji gazowych wykonywanie przyłączy wod-kan Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku dobra organizacja pracy wiedza z zakresu instalacji sanitarnych łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole mobilność, dyspozycyjność prawo jazdy B umiejętność spawania gazowego Oferujemy umowę o pracę na pełny etat niezbędne narzędzia pracy możliwość zdobywania …

Zobacz szczegóły

Zakres obowiązków: przygotowanie ofert oraz sporządzanie kosztorysów kontakt z klientem uczestnictwo w nadzorowaniu nad realizowanymi robotami przygotowanie dokumentacji powykonawczej Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska dobra organizacja pracy wiedza z zakresu instalacji sanitarnych łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole mobilność, dyspozycyjność znajomość programów CAD, pakietu Office, oraz programu do …